TÜRKOBİR HAKKIMIZDA

Çağrı Merkezi

0850 550 52 17

Hakkımızda

Yerli organizasyonumuz TÜRKOBİR, Network/Marketing sistemi ile ürünlerini satmak isteyen Türkfirmalarını bir araya getiren Türkiye Kobiler Birliği dir.

TÜRKOBİR sistemini kısaca inceleyelim.

Türkiye Kobiler Birliği;
50 firma tarafından ‘TÜRKOBİR’ adıyla kurulan Network/Marketing sistemidir. Bu sistemin içerisinde ‘TÜRKOBİR’ üyesi olan tüm firmaların, ürünlerini satışa sundukları sanal mağazaları bulunmaktadır. Bu sistemin yaklaşık olarak 2 milyon üyesi vardır. Bu üyeler Türkobir Üye Girişine tıklayarak kendilerine ait kullanıcı adı ve şifreleriyle sanal mağazaların bulunduğu alışveriş merkezine girebiliyor ve üye firmaların mağazalarından kolaylıkla alışveriş yapabiliyorlar. 01032016

TÜRKOBİR, firmalara ürünlerini içeren detaylı bir satış kataloğu hazırlattırıyor ve bu kataloglarıüyelerine ücretsiz olarak göndererek türkobir üyesi firmaların ürünlerini sattırıyor. Üyeler ellerinde bulunan bu kataloglar sayesinde hem satış yapıyor satıştan para kazanıyor, hem de ‘TÜRKOBİR’sistemine yeni alt üyeler kaydederek onların yaptıkları satışlardan da prim kazanıyorlar. Yapılan milyon dolarlık onca reklamdan çok daha etkili bir sistem olan Network/Marketing sistemi; tamamen tavsiye mantığına dayalı olup, güvenilir bir tanıdığın tavsiyesiyle satın alındığında çok daha itimat edilen ve firmaların ürünlerini çok daha titizlikle üretmelerini ve kalite kontrolden geçirmelerini zorunlu kılan bir sistemdir.

Bu maksatla yola çıkan ‘TÜRKOBİR’; ürünlerini çok daha geniş bir ağa yaymak isteyen tüm firmaların bu sisteme dâhil olmalarını ve bu sayede “hem kazan hem de kazandır” ilkesiyle karşılıklı memnuniyetin sağlanmasını hedefliyor.

Kendi ürettiği ürünleri tek başına Network/Marketing pazarlama sistemiyle satmaya çalışan tüm üretici firmaları ‘TÜRKOBİR’ çatısı altında toplamayı hedefliyor.