Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Alt Üye Nasıl Yapacağım ?

Nasıl Alt Üye Yapacağım?

Alt üye kaydetmek için önce sitemizde bulunan temsilci girişinden, sistemimize üye olurken belirlediğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz ve sonra içeride bulunan alt üye kayıt formuna, üyenize ait kişisel bilgileri girerek sizin alt kademenize kaydetmiş oluyorsunuz.
Çevrenize satış yapmanın yanı sıra sisteme kazandıracağınız yeni üyeliklerle de tamamen kendinize ait olan bir satış ağına sahip oluyorsunuz. Bu satış ağında bulunan üyeleriniz, sizin Alt ekibinizi oluşturuyor.
Alt üye yapmak istediğiniz kişilerin hepsi satış temsilcisi olmayı kabul etmeyeceklerdir. Ancak müşteri olmayı kabul edeceklerdir. Çünkü çevremizdeki insanların her biri aslında potansiyel bir müşteridir. Kataloglarımızda yer alan ve satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler, günlük hayatta sıkça kullanılan ve ihtiyaç duyduklarında çarşıya gidip aldıkları ürünlerdir. Bu noktada size düşen sadece bu kişilerin alışveriş yapmalarını sağlamak olacaktır. Bunun için de öncelikli olarak ‘Türkobir’ sistemine kendi üyeliğinizle giriş yapmanız ve bu kişileri alt üyeniz olarak kaydetmeniz gerekiyor. Unutmayın ki; sisteme kaydettiğiniz müşterileriniz her alışveriş yaptığında siz o alışverişlerden %10 para kazanacaksınız.
Türkobir Alt Üyelik ve Prim