Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Evde Ek İş İmkanları

Ek İş Nedir?
ÜYE SAYIMIZ 5 MİLYONA YAKLAŞTI...
Evden Çalışarak Ayda 4.000tl + Sgk.
+ Sınırsız Şirket Hat Desteği...

Nasıl Bir İş?
TÜRKOBİR;Ev Hanımlarının, Emeklilerin, Öğrencilerin, Memurların, İşçilerin, Çalışanların ve Çalışmayanların kısacası para kazanmak isteyen herkesin kendi çevrelerinde Katalog üzerinden İç Giyim, Dış Giyim, Tesettür Giyim, Çorap, Kozmetik, Takı, Tv Ürünleri ve Ev Yaşam Ürünleri gibi daha burada sayamayacağımız kadar binlerce çeşit ürünün satışını yaparak Ayda 4.000tl
'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında Sgk'lı olarak çalışabildikleri büyük bir Network/Marketing sistemidir.

İşe Nasıl Başlayacağım?

İşe başlamak için önce üye oluyorsunuz. İşe başlamak için öncelikle Temsilcimiz Olun butonuna tıklayarak üye oluyorsunuz. Siz üye olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından aranıp iş hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra hemen para kazanmaya başlamanız için adresinize kargoyla 1 adet
Çantalı Satış Seti gönderiyoruz.

Çantalı Satış Seti;
sizin kolay bir şekilde satış yaparak para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu set sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı buluyorsunuz.

Satış Seti İçerisinde Neler Var?
1,Satış Çantası.
2,Satış Kataloğu.
3,Numune İç Giyim.
Numune ürün müşterilerinize Katalogdaki ürünlerin kumaş kalitesini göstermeniz içindir.

Satış setini teslim aldığınızda kapıda kargo görevlisine kargo dahil sadece100tl ödüyorsunuz. Kayıt olurken kredi kartıyla öderseniz 90tl ödüyorsunuz.

* Aktif olup çalışmaya başladığınızda satış setine ödediğiniz 100tl'yi size geri ödüyoruz.

100 TL'yi Size Şu Şekilde Geri Ödüyoruz:
İlk 25tl'sini ilk siparişinizde, ikinci 25tl'sini dördüncü siparişinizde, üçüncü 25tl'sini yedinci siparişinizde, dördüncü 25tl'sini onuncu siparişinizde cari hesabınıza yükleyerek 100tl'nin tamamını size geri ödüyoruz.

Cari Hesabınıza Yüklenen 25tl'leri Nasıl Kullanacağınızı Tam Olarak İzah Edelim:
Diyelimki siz 75tl'lik bir sipariş verdiniz, cari hesabınıza yüklenen 25tl'niz düşülüyor ve sadece kalan 50tl'sini ödüyorsunuz.

Bu İşten Aylık Ne Kazanabilirim?
Bu işten aylık 4.000tl'ye kadar para kazanıyorsunuz. Nasıl kazandığınızı hemen izah edelim.

* Sistemimizde dört şekilde kazanç sağlıyorsunuz.

* Birinci kazancınız:
Kendi Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazancınız. Kampanya dönemlerine göre %20 ile %70 arası değişmektedir.
Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %20 ile %70 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz ortalama %50’lik bir kar elde etmiş luyorsunuz.

* Örn.
150tl’lik ürün sattığınızda bu ürünleri bizden; 100 TL’den alıyorsunuz. Kazancınız 50tl.
300tl'lik ürün sattığınızda kazancınız tam 100tl oluyor.
3.000tl'lik ürün sattığınızda tam 1.000tl kazanıyorsunuz.

* İkinci kazancınız:
Satarken kazandığınız %20 ile %70 aralığındaki satış karınızın dışında birde %10 Ekstra satış primi kazanıyorsunuz. Ekstra satış priminizi size biz ödüyoruz.

* Üçüncü kazancınız:
Kendi kaydettiğiniz Alt Üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlarınızdır.
Alt Üyeleriniz sizin kaydettiğiniz üyeler ve üyelerinizin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeden oluşmaktadır. Bu 5 kademeden oluşan Alt Üyelerinizin satışlarından aşağıda izah edildiği gibi toplam %30 Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

Alt Üye Satış Primi Oranları:

1.Kademe alt üyeleriniz den 10
2.Kademe alt üyeleriniz den %8
3.Kademe alt üyeleriniz den %6
4.Kademe alt üyeleriniz den %4
5.Kademe alt üyeleriniz den %2
Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

*Dördüncü kazancınız:
Her sipariş verdiğinizde başkalarına bağlı olmayan üyelerden size alt üyeler bağlıyoruz. Bağladığımız bu üyelerin satışlarından %10 satış primi kazanıyorsunuz.

Hediye üyeleri Her sipariş verdiğinizde aşağıda izah edildiği gibi kazanıyorsunuz.

100 TL üzeri sipariş verdiğinizde 5 üye.
150 TL üzeri sipariş verdiğinizde 10 üye.
2
00 TL üzeri sipariş verdiğinizde 15 üye.
25
0 TL üzeri sipariş verdiğinizde 20 üye.
Kazanıyorsunuz...

*
Kazandığınız üyeler siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde sistem tarafından altınıza bağlanıyor ve cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderiliyor.

Size bağladığımız bu üyelerin satışlarından %10 Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

Buraya kadar aylık kazancınız yaklaşık 4.000tl dir. Bundan sonrasında ayda 10.000tl'ye kadar kazanmanız için aşağıdaki kariyerlere yükselmeniz gerekmektedir.

BİRİNCİ KARİYER
* Birinci kademenizde bulunan aktif üye sayınız 100'e ulaştığında Sgk'lı olarak çalışıyorsunuz ve size bir adet sınırsız şirket hat tahsis ediliyor...

İKİNCİ ARİYER
* Tüm kademelerinizde bulunan aktif üye sayınız 500'e yükseldiğinde il bölge sorumlusu oluyorsunuz ve size şirket tarafında bölge ofisi açılıyor...

ÜÇÜNCÜ KARİYER
* Ofisiniz açıldıktan sonra kazancınız sabit maaş + prim olarak 10.000 TL'nin üstüne çıkıyor...

Kime Satacağım? Kimi Üye Yapacağım?
* Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…

* Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

*
Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

Bu İşi Kimler Yapabilir?

* Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen herkes…

Daha fazla bilgilenmek için en altta bulunan Atv, Kanal D, Show TV ve Star TV kanallarında yayınlanan reklamlarımızı izleyebilirsiniz...

TÜRKOBİR
| Türkiye Kobiler Birliği
Birlikten Doğan Güç
Ticaret Sicil No: 17654-5Ek iş, genel tanıma göre; hali hazırda bir işi olan bireyin, çeşitli nedenlerle ek gelir elde etmek için başvurduğu bir kazanç yöntemidir. Biz bu yazımızda genel olarak ek iş değil, bayanlara ek iş ile ek gelir sağlayan hususların üzerinde duracağız.

Ek iş kelimesinin arama motorlarında sorgulanması son 5 yılda giderek artmıştır. Bu da bize çalışan nüfusun daha fazla ek gelire ihtiyacı olduğu verisini sunmaktadır. Aşağıdaki grafiği incelediğimizde, ek iş aramalarının sırasıyla Kocaeli, İstanbul, Yalova, Ankara, Denizli bölgelerinden olduğu görülmektedir.

ek iş grafikNeden Ek İş Yapmalıyım?
ek iş imkanıEk iş yapmak, yalnızca ek gelire ihtiyacı olanların değil; aynı zamanda boş vakti değerlendirmek amacıyla da yapılabilir. Bunun yanı sıra, ev ekonomisine katkıda bulunmak, birtakım işlerle meşgul olmak; kişinin yaşamına hareket katmakta ve bu sayede hem fizyolojik hem de psikolojik olarak iyi hissetmesine neden olmaktadır.
Genel olarak bu sorunun cevabını maddelemek gerekirse:

  • Ek gelir sağlamak.
  • Boş vakitleri değerlendirmek.
  • Ev ekonomisine katkıda bulunup, iyi hissetmek.
  • Yaşama hareket katıp, zinde hissetmek.
  • Sosyalleşmek.

Ek İş Yöntemleri Nelerdir?
ek iş türkobirGünümüzde Türkiye şartlarında ek iş anlamında yapılabilecek birçok iş var. Bunlardan son zamanlarda popüler olanı, Instagram üzerinde çeşitli ürünlerin satışını yaparak kazanç sağlamak. Bu ürünler, kokulu sabundan giyime kadar çeşitlilik göstermektedir. Ancak bu işte kargolama ve vergilendirme açısından birtakım problemler çıkabilmektedir.

Bu işin yanı sıra geleneksel yöntemlerden olan eve iş alma yani evde ek iş yapma metodu da bir ek iş yöntemidir. Bu yöntemde evde mandal işi, evde sabun paketleme işi, evde kına malzemeleri paketleme işi, evde paketleme işi, evde leblebi paketleme işi gibi işleri sıralayabiliriz. Bu tür ek iş yöntemi daha çok bölgesel olmakla birlikte, kazanç metodu da genellikle parça başı modelidir. Yani paketlediğiniz ürün kadar kazanç sağlarsınız. Bu iş de yine yukarıdaki ek iş modeli gibi bayanlara evde ek iş sağlayan modeldir.

Bu iki yöntem Türkiye’de en çok kullanılan yöntemlerden olmakla birlikte, ülkemizde uzun zamandır faal olan katalogla satış (Network/Marketing) firmaları da ek iş imkanı sağlamaktadır.

türkobir ek işKatalogla Satış Nedir?
Katalogla satış, firmanın size verdiği ürün kataloğundaki ürünleri çevrenize satarak ek gelir elde ettiğiniz bir iş modelidir. Bu modelde, ilgili firma size ürün başına kar vermektedir. 100 TL olan bir ürün siz aldığınızda onun katalogdaki satış fiyatı 120 TL diyelim. Siz bu ürünü çevrenize satar ve 20 TL kar elde edersiniz.

Katalogla satış firmalarının katalog ürünleri kozmetik, iç giyim, dış giyim, ev gereçleri olabilir. Türkobir ise iç giyim, dış giyim, pijama, ev gereçleri vb. ürünlere Türkobir katalogda yer vermektedir. Türkobir, ek iş veren firmalardan biridir.


Evde Ek İş Yapmak Mümkün mü?
evde ek işEvde ek iş yapmak, yukarıda saydığımız yöntemlerle de katalogla satışla da mümkün. Siz de Türkobir’e üye olarak Türkobir kataloğundan satış yapmaya başlayabilirsiniz. Türkobir’de kar oranınız %30 ila %80 arasında değişmektedir.

Evden iş yaparak kazanç sağlamanın, yani Türkobir ile satış yaparak kazanç sağlamanın mümkün olabilmesi için birtakım özelliklere sahip olmanız gerekmektedir:
  • Sosyal çevrenizin geniş olması.
  • Satış ve ikna kabiliyetinizin iyi olması.
  • Sabır.
  • Günde en az 1-3 saat zaman.
  • Kararlılık.


Bu özellikler arasında sizin de dikkatinizi çektiği gibi ‘sermaye’ yok! Çünkü Türkobir ile ek iş yapmak için herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken satış setini satın alıp, katalogdan satış yapmaya başlamak.

Yukarıda saydığımız özelliklerin sizde eksik olduğunu düşünüyorsanız hemen ümitsizliğe kapılmamalısınız. Çünkü bu özellikler zaman geçtikçe, iş bilirliğiniz arttıkça sizde de var olacaktır. Türkobir hakkında daha fazla bilgi almak için, ‘Nasıl Bir İş’ yazısına göz atabilirsiniz.
Türkobir katalogla satış ve ek iş imkanı