Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Evde İş ve Ek İş

Evde İş İmkanları
ÜYE SAYIMIZ 5 MİLYONA YAKLAŞTI...
Evden Çalışarak Ayda 4.000tl + Sgk.
+ Sınırsız Şirket Hat Desteği...
Nasıl Bir İş?
TÜRKOBİR;Ev Hanımlarının, Emeklilerin, Öğrencilerin, Memurların, İşçilerin, Çalışanların ve Çalışmayanların kısacası para kazanmak isteyen herkesin kendi çevrelerinde Katalog üzerinden İç Giyim, Dış Giyim, Tesettür Giyim, Çorap, Kozmetik, Takı, Tv Ürünleri ve Ev Yaşam Ürünleri gibi daha burada sayamayacağımız kadar binlerce çeşit ürünün satışını yaparak Ayda 4.000tl
'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında Sgk'lı olarak çalışabildikleri büyük bir Network/Marketing sistemidir.

İşe Nasıl Başlayacağım?

İşe başlamak için önce üye oluyorsunuz. İşe başlamak için öncelikle Temsilcimiz Olun butonuna tıklayarak üye oluyorsunuz. Siz üye olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından aranıp iş hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra hemen para kazanmaya başlamanız için adresinize kargoyla 1 adet
Çantalı Satış Seti gönderiyoruz.

Çantalı Satış Seti;
sizin kolay bir şekilde satış yaparak para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu set sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı buluyorsunuz.

Satış Seti İçerisinde Neler Var?
1,Satış Çantası.
2,Satış Kataloğu.
3,Numune İç Giyim.
Numune ürün müşterilerinize Katalogdaki ürünlerin kumaş kalitesini göstermeniz içindir.

Satış setini teslim aldığınızda kapıda kargo görevlisine kargo dahil sadece100tl ödüyorsunuz. Kayıt olurken kredi kartıyla öderseniz 90tl ödüyorsunuz.

* Aktif olup çalışmaya başladığınızda satış setine ödediğiniz 100tl'yi size geri ödüyoruz.

100 TL'yi Size Şu Şekilde Geri Ödüyoruz:
İlk 25tl'sini ilk siparişinizde, ikinci 25tl'sini dördüncü siparişinizde, üçüncü 25tl'sini yedinci siparişinizde, dördüncü 25tl'sini onuncu siparişinizde cari hesabınıza yükleyerek 100tl'nin tamamını size geri ödüyoruz.

Cari Hesabınıza Yüklenen 25tl'leri Nasıl Kullanacağınızı Tam Olarak İzah Edelim:
Diyelimki siz 75tl'lik bir sipariş verdiniz, cari hesabınıza yüklenen 25tl'niz düşülüyor ve sadece kalan 50tl'sini ödüyorsunuz.

Bu İşten Aylık Ne Kazanabilirim?
Bu işten aylık 4.000tl'ye kadar para kazanıyorsunuz. Nasıl kazandığınızı hemen izah edelim.

* Sistemimizde dört şekilde kazanç sağlıyorsunuz.

* Birinci kazancınız:
Kendi Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazancınız. Kampanya dönemlerine göre %20 ile %70 arası değişmektedir.
Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %20 ile %70 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz ortalama %50’lik bir kar elde etmiş luyorsunuz.

* Örn.
150tl’lik ürün sattığınızda bu ürünleri bizden; 100 TL’den alıyorsunuz. Kazancınız 50tl.
300tl'lik ürün sattığınızda kazancınız tam 100tl oluyor.
3.000tl'lik ürün sattığınızda tam 1.000tl kazanıyorsunuz.

* İkinci kazancınız:
Satarken kazandığınız %20 ile %70 aralığındaki satış karınızın dışında birde %10 Ekstra satış primi kazanıyorsunuz. Ekstra satış priminizi size biz ödüyoruz.

* Üçüncü kazancınız:
Kendi kaydettiğiniz Alt Üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlarınızdır.
Alt Üyeleriniz sizin kaydettiğiniz üyeler ve üyelerinizin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeden oluşmaktadır. Bu 5 kademeden oluşan Alt Üyelerinizin satışlarından aşağıda izah edildiği gibi toplam %30 Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

Alt Üye Satış Primi Oranları:

1.Kademe alt üyeleriniz den 10
2.Kademe alt üyeleriniz den %8
3.Kademe alt üyeleriniz den %6
4.Kademe alt üyeleriniz den %4
5.Kademe alt üyeleriniz den %2
Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

*Dördüncü kazancınız:
Her sipariş verdiğinizde başkalarına bağlı olmayan üyelerden size alt üyeler bağlıyoruz. Bağladığımız bu üyelerin satışlarından %10 satış primi kazanıyorsunuz.

Hediye üyeleri Her sipariş verdiğinizde aşağıda izah edildiği gibi kazanıyorsunuz.

100 TL üzeri sipariş verdiğinizde 5 üye.
150 TL üzeri sipariş verdiğinizde 10 üye.
2
00 TL üzeri sipariş verdiğinizde 15 üye.
25
0 TL üzeri sipariş verdiğinizde 20 üye.
Kazanıyorsunuz...

*
Kazandığınız üyeler siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde sistem tarafından altınıza bağlanıyor ve cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderiliyor.

Size bağladığımız bu üyelerin satışlarından %10 Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

Buraya kadar aylık kazancınız yaklaşık 4.000tl dir. Bundan sonrasında ayda 10.000tl'ye kadar kazanmanız için aşağıdaki kariyerlere yükselmeniz gerekmektedir.

BİRİNCİ KARİYER
* Birinci kademenizde bulunan aktif üye sayınız 100'e ulaştığında Sgk'lı olarak çalışıyorsunuz ve size bir adet sınırsız şirket hat tahsis ediliyor...

İKİNCİ ARİYER
* Tüm kademelerinizde bulunan aktif üye sayınız 500'e yükseldiğinde il bölge sorumlusu oluyorsunuz ve size şirket tarafında bölge ofisi açılıyor...

ÜÇÜNCÜ KARİYER
* Ofisiniz açıldıktan sonra kazancınız sabit maaş + prim olarak 10.000 TL'nin üstüne çıkıyor...

Kime Satacağım? Kimi Üye Yapacağım?
* Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…

* Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

*
Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

Bu İşi Kimler Yapabilir?

* Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen herkes…

Daha fazla bilgilenmek için en altta bulunan Atv, Kanal D, Show TV ve Star TV kanallarında yayınlanan reklamlarımızı izleyebilirsiniz...

TÜRKOBİR
| Türkiye Kobiler Birliği
Birlikten Doğan Güç
Ticaret Sicil No: 17654-5
Evde Yapılabilecek İş Fikirleri
evde ek iş - 1Evde yapılabilecek iş fikirleri sayesinde evden para kazanmanız mümkün. Ancak her işi yapabilirsiniz diye bir kaide de maalesef yok. Yapabileceğiniz işler, yeteneğiniz ve mesainizle doğru orantılı olmalıdır. Örneğin; oya işlerinden iyiyseniz, oya örerek kazanç sağlayabilirsiniz. Ancak iyi değilseniz bu çok da mümkün olmayabilir. Bununla beraber, yine oya işi yaptığınızı varsayarsak ve büyükşehirde ikamet ettiğinizi de düşünürsek, oya örmelerine günümüzde azalan rağbet sebebiyle yine para kazanmanızın mümkün olduğunu söylemek zor olacaktır. Bu nedenle evde yapılabilecek işlere bakmadan önce aşağıdaki soruları yanıtlayıp cevaplarınızı bulduktan sonra harekete geçmeniz gerekmektedir:

Hangi alanda yeteneğim var?
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, işe girişmeden evvel yeteneklerinizi ve yapabileceklerinizi tespit etmeniz gerekmektedir.

Bu işe ne kadar zaman ayırabilirim?
Seçeceğiniz işin ne kadar zaman isteyen bir iş olduğunu önceden bilmeniz gerekir. Mesela yukarıda bahsettiğimiz oya örme işi, örülen modele göre 1-5 gün arası sürebilir. Bu işi yapmak için istikrar gerekir, istikrar için ise zaman gerekir. İstikrarsız işlerin veriminin iyi olmayacağı aşikardır.

Sermaye gerekiyor mu?
Gerek freelance çalışmak olsun gerekse büyük bir şirket açmak olsun, hemen hemen her iş için belli bir miktar sermaye gerekir. Sermaye 50 TL olabileceği gibi 50 bin TL de olabilir. Ancak siz de takdir edersiniz ki evde yapılan işler genellikle, çok ufak sermayelerle yapılabilen işlerdir. Bu nedenle evde yapacağınız ancak sizden çok büyük meblağlar isteyen iş verenleri iyi araştırmanızı salık veriyoruz.

Ne kadar kazanabilirim?
Evet, geldik işin nihayetine. Evde iş yaptık ya da evde ek iş yaptık ve sonucunda alın terimiz olan meblağ ne kadar olacak? Çoğu işte yani çoğu ev işinde bu meblağ belirsizdir. Genellikle mandal işi, paketleme işi, oya işi, örgü işi vb. işlerde parça başı ücret ödenir. Bu şekilde oluşturduğunuz ürün kadar kazanç sağlarsınız. Ancak evde yaptığınız işin neticesinde elde edeceğiniz ücreti tahmin edebilirsiniz. Tahmin edemeseniz bile, daha önce o evde işi yapan ya da hali hazırda yapmakta olan birilerinden fikir alabilirsiniz. Bunun sonucunda elde edeceğiniz meblağ sizi tatmin etmeyecekse, en azından harcadığınız mesaiye bile değmeyecekse o işi yapmak sizin için sağlıklı olmayacaktır.

Türkobir ile Evde İş Yapabilir miyim?
Yukarıda saydığımız iş modellerinin yanında diğer yazımızda da bahsettiğimiz gibi, Türkobir ile çevrenize iç giyim, pijama takımları, kozmetik, ev gereçleri vb. elzem ihtiyaç olan ürübleri satarak kazanç sağlamanız mümkün. Türkobir evde iş hakkında detaylı bilgi almak için Nasıl Bir İş yazısına göz atabilirsiniz.

Türkobir’e üye olduktan sonra adresinize gelen katalogda bulunan ürünleri çevrenize satarak her üründen belli bir kar alırsınız. Bu kar sizin kazancınız olur.

Türkobir ile evde ek iş yapmak istiyorsanız, zamanı kendiniz belirlersiniz. Mesela hafta içi zamansal olarak müsait olmadığınızda sadece hafta sonu da çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz sermaye faktörü de Türkobir’de yoktur. Yani herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken 50 TL değerinde satış setini satın alarak işe başlamak. 50 TL’lik satış seti içerisinde numune ürün, katalog ve Türkobir satış çantası bulunmaktadır. Türkobir ile evde iş yaparak ek gelir elde etmeye başlamak için Temsilcimiz Olabilirsiniz.

Türkobir evde iş ve ek iş