Nasıl Bir İş

Ev Hanımlarına Evden Çalışarak Ayda 4.000 TL + Sgk + Sınırsız Şirket Hat Desteği...

NASIL BİR İŞ ?
Başta ev hanımları olmak üzere, ve bir işte çalışıpta ek iş yapmak isteyen tüm çalışan kadınların Türkobir satış temsilciliği yaparak kendi çevrelerinde katalog üzerinden iç giyim, dış giyim, çorap, tesettür giyim, saat, takı, çanta, tv ürünleri, kozmetik, temizlik ürünleri, ev yaşam ürünleri, elektronik ev aletleri ve mutfak eşyaları gibi daha burada sayamayacağımız kadar binlerce çeşit ürünün satışını yaparak ayda 4.000 TL'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında Sgk'lı olarak çalışabildikleri Network/Marketing sistemidir.

İŞE NASIL BAŞLAYACAĞIM ?
İşe başlamanız için öncelikle Satış Kataloğunun elinize ulaşması gerekmektedir. Satış Kataloğunun elinize ulaşması için en az 75TL'lik sipariş vermeniz gerekmektedir. 75TL'lik sipariş verdiğinizde Satış Kataloğu siparişinizle birlikte ücretsiz gönderilmektedir. Ayrıca kargo ücreti yoktur. Üye olmadanda sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi kapıda nakit olarak yapabilirsiniz ancak kredi kartı veya banka kartıyla yaparsanız %10 indirim alırsınız ve 75TL yerine 67.50TL ödersiniz.

Ürünlerimizin fiyatları uygundur. Ürün fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmanız için bazı ürünlerimizin fiyatları aşağıdadır.

6 Adet Kadn Atlet 30TL.
6 Adet Erkek Atlet 30TL.
6 Adet Çocuk Atlet 24TL.
6 Adet Erkek Boxer 24TL.
6 Adet Erkek Fanila 50TL.
6 Adet Çocuk Boxer 24TL.
12 Adet Kadın Külot 30TL.
12 Adet Erkek Çorap 24TL.
12 Adet Kadın Çorap 24 TL.
3 Adet Destekli Sütyen 45TL.

Şimdi Sipariş Vermek İçin Tıklayın!


SATIŞ KATALOĞU NE İŞE YARIYOR ?
Satış Kataloğumuz; sizin satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu Katalog sayesinde AVM'lerin dahi satamadığı çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı bulacaksınız.

AYLIK KAZANCIM NE OLUR ?
TÜRKOBİR Satış Temsilcisi Olduğunuzda İki Şekilde Kazanç Sağlıyorsunuz:

Birinci Kazancınız, Kendi Satışlarınız dan elde edeceğiniz kazançlardır. Katalog üzerinde ürünlerin perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken Temsilci alış fiyatlarından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatlar sizin temsilci alış fiyatlarınızdan %50 daha yukarıdadır.
Örnek olarak aldığınız 100 TL'lik ürünün Katalog satış fiyatı 150 TL'dir. 50 TL'si sizin kazancınızdır.

İkinci Kazancınız, Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlardır. Çevrenizde sizin gibi bu işi yapacak kişiler bulup onları sisteme kaydettiğinizde bu kişiler sizin Birinci Kademe alt üyeniz oluyor ve yaptıkları satışlardan %5 prim alıyorsunuz. Sizin kaydettiğiniz bu kişilerde kendilerine alt üye kaydetmeye başladıklarında bunlarda sizin İkinci kademe alt üyeniz oluyor ve satışlarından da %4 prim alıyorsunuz.  Sizin Kaydettiğiniz Üyeler, Üyelerinizin ve Üyelerinizin Üyelerinin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeye kadar devam eden %15 oranında Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

KİME SATACAĞIM ?
Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli uygun fiyatlı ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

NE KADAR SÜREDE SGK'LI OLURUM ?
Aktif Üye Sayınız 100'e Ulaştığında SGK'lı olarak çalışmayı hak kazanıyorsunuz.

TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği
Ticaret Sicil No: 17654-5

--------------------------------------

Ek İş, Evde İş, Katalogla Satış, Katalog, Network, Ev Hanımlarına Evde Ek İş, Part Time İş, Evde Ek İş İlanları, Ek Gelir, Ek Gelir İmkanı, Ek İş İmkanı, Katalog İşi, İç Giyim Kataloğu, Network Kataloğu, Dönemsel işler, Ek işler, Ek İş Firmaları, Network Firmaları.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4