<------! OG META !------> <------! OG META !------> Nasıl Bir İş ? - Türkobir | Ek İş, Evde İş, Katalogla Satış

Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Nasıl Bir İş ?

Üye Sayımız 2 Milyona Ulaştı...
Evden Çalışarak Ayda 4.000 TL ye Kadar Kazanma İmkanı + Sgk + Sınırsız Şirket Hat Desteği...

Nasıl Bir İş?
TÜRKOBİR; Ev Hanımlarının, Emeklilerin, Öğrencilerin, Memurların, İşçilerin, Çalışanların ve Çalışmayanların kısacası para kazanmak isteyen herkesin kendi çevrelerinde katalog üzerinden İç Giyim, Dış Giyim, Tesettür Giyim, Çorap, Kozmetik, Takı, Tv Ürünleri ve Ev Yaşam Ürünleri gibi binlerce çeşit ürünün satışını yaparak Ayda 4.000 TL'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında SGK'lı olarak çalışabildikleri büyük bir Network/Marketing sistemidir.

İşe Nasıl Başlayacağım?
İşe başlamak için önce üye oluyorsunuz. Siz üye olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından aranıyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra hemen para kazanmaya başlamanız için adresinize kargoyla 1 adet Çantalı Satış Seti gönderiyoruz.

Çantalı Satış Seti; sizin kolay bir şekilde satış yaparak para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu set sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı buluyorsunuz.

Çantalı Satış Seti İçerisinde Neler Var?
1-Satış Çantası.
2-Satış Kataloğu.
3-Numune İç Giyim.
Numune iç giyim müşterilerinize Kataloğumuzda ki ürünlerimizin kumaş kalitesini gösterebilmeniz içindir.

İlk Siparişinizde Bizden 25 TL Destek…
Siz kayıt olduktan sonra hesabınıza 25 TL Para Puan yüklüyoruz. Bu para puanı ilk siparişinizde kullanıyorsunuz. İlk siparişinizde nasıl kullanacağınızı şöyle izah edelim. Diyelim ki siz 75 TL sipariş verdiniz 25 TL para puanınız düşülüyor sadece 50 TL ödüyorsunuz. Böylece ilk siparişinizde 25 TL daha fazla kazanmış oluyorsunuz.

Bu İşten Aylık Kazancım Ne Olur?
Sistemimize üye olduğunuzda üç şekilde kazanç sağlıyorsunuz.

Birinci Kazancınız, Kendi satışlarınızdan elde edeceğiniz %40 satış karınız.
Katalogda ki her ürünün üzerinde sizin satacağınız fiyatlar yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak sattığınız bu ürünleri biz size gönderirken Katalog üzerindeki fiyatların %40 altında gönderiyoruz ve böylece siz %40 karınızı peşin olarak almış oluyorsunuz.

Örn. 150 TL’lik ürün sattığınızda bu ürünleri bizden; 100 TL’den alıyorsunuz. Kazancınız 50 TL.
300 TL'lik ürün sattığınızda kazancınız tam 100 TL oluyor.
3.000 TL'lik ürün sattığınızda tam 1.000 TL kazanıyorsunuz.

İkinci Kazancınız, Ekstra Satış Priminiz.
Satarken kazandığınız %40 satış karınızın dışında birde her sipariş verdiğinizde %10 Ekstra satış primi bizden kazanıyorsunuz. %10 Ekstra satış priminiz siz sipariş verdikçe prim hesabınıza işleniyor. Toplam priminiz 100 TL ye ulaştığında kullanıyorsunuz.

Üçüncü Kazancınız, Alt Üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlarınızdır.
Çevrenizdeki arkadaşlarınızı da sistemimize alt üyeniz olarak kaydettiğinizde onların satışlarından da %15 Komisyon kazanıyorsunuz.
Kaydettiğiniz bu Alt Üyeleriniz ve üyelerinizin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeden oluşmaktadır. Bu 5 kademeden oluşan Alt Üyelerinizin satışlarından aşağıda izah edildiği gibi toplam %15 Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

Alt Üye Satış Primi Oranları:
1.Kademe alt üyeleriniz den %5
2.Kademe alt üyeleriniz den %4
3.Kademe alt üyeleriniz den %3
4.Kademe alt üyeleriniz den %2
5.Kademe alt üyeleriniz den %1
Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

Size Alt Üyeler Bağlıyoruz...
100 TL ve üzeri siparişlerinizde 5 üye bağlıyoruz.
150 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 üye bağlıyoruz.
200 TL ve üzeri siparişlerinizde 15 üye bağlıyoruz.
250 TL ve üzeri siparişlerinizde 20 üye bağlıyoruz.
- Hak ettiğiniz bu üyeler siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde sistem tarafından altınıza bağlanıyor ve cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderiliyor. (Size bağlanan bu üyeler satış yaptıkça hepsinin aylık toplam satışı üzerinden %5 Alt üye satış primi kazanıyorsunuz)

1.Kademenizde ki Aktif Alt Üye Sayınız 100'e Ulaştığında SGK'lı Olarak Çalışıyorsunuz.

Kime Satacağım?
Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…
Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

Bu İşi Kimler Yapabilir?
Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen herkes…

TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği

türkobir katalog ve ek iş