<------! OG META !------> <------! OG META !------> Nasıl Bir İş ? - Türkobir | Ek İş, Evde İş, Katalogla Satış

Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Nasıl Bir İş ?

ÜYE SAYIMIZ 5 MİLYONA YAKLAŞTI...
Evden Çalışarak Ayda 4.000 TL + Sgk.
+ Sınırsız Şirket Hat Desteği...

Nasıl Bir İş?
TÜRKOBİR; Ev Hanımlarının, Emeklilerin, Öğrencilerin, Memurların, İşçilerin, Çalışanların ve Çalışmayanların kısacası para kazanmak isteyen herkesin kendi çevrelerinde Katalog üzerinden İç Giyim, Dış Giyim, Tesettür Giyim, Çorap, Kozmetik, Takı, Tv Ürünleri ve Ev Yaşam Ürünleri gibi daha burada sayamayacağımız kadar binlerce çeşit ürünün satışını yaparak Ayda 4.000 TL'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında Sgk'lı olarak çalışabildikleri büyük bir Network/Marketing sistemidir.

İşe Nasıl Başlayacağım?

İşe başlamak için önce üye oluyorsunuz. Siz üye olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından aranıp iş hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra hemen para kazanmaya başlamanız için adresinize kargoyla 1 adet
Çantalı Satış Seti gönderiyoruz.

Çantalı Satış Seti;
sizin kolay bir şekilde satış yaparak para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu set sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı buluyorsunuz.

Çantalı Satış Seti İçerisinde Neler Var?
1,Satış Çantası.
2,Satış Kataloğu.
3,Numune İç Giyim.
Numune ürünü müşterilerinize Kataloğumuzdaki ürünlerimizin kumaş kalitesini gösterebilmeniz için gönderiyoruz.

Satış setini teslim aldığınızda kapıda kargo görevlisine 75 TL ödüyorsunuz. Kayıt olurken kredi kartınızla öderseniz 70 TL ödüyorsunuz. Satış setine ödediğiniz bu 75 TL'nin 50 TL'sini size geri ödüyoruz.

50 TL'yi Size Şu Şekilde Geri Ödüyoruz:
İlk 25 TL'sini ilk siparişinizde, kalan 25 TL'sini de daha sonraki siparişlerinizde cari hesabınıza yükleyerek 50 TL'sini size geri ödüyoruz.

İlk 25 TL'yi Geri Ödenme Şekli:
Siz kayıt olduktan sonra cari hesabınıza 25 TL yüklüyoruz. Cari hesabınıza yüklediğimiz bu 25 TL'yi ilk siparişinizde kullanıyorsunuz.

Nasıl kullanacağınızı şöyle izah edelim. Diyelim ki siz 75 TL'lik bir sipariş verdiniz, cari hesabınıza yüklenen 25 TL'niz düşülüyor ve sadece kalan 50 TL'yi ödüyorsunuz. Böylece ilk siparişinizde satış setinize ödediğiniz 75 TL'nin ilk 25 TL'sini size geri ödemiş oluyoruz. 

Kalan 25 TL'yi de aynı şekilde daha sonraki siparişlerinizde size geri ödüyoruz. Böylece satış setine sadece 25 TL ödemiş oluyorsunuz. 

Bu İşten Aylık Ne Kazanabilirim?
 
Bu işten aylık 4.000 TL'ye kadar para kazanıyorsunuz. Nasıl kazandığınızı hemen izah edelim.

*
Sistemimize üye olduğunuzda üç şekilde kazanç sağlıyorsunuz.

* Birinci kazancınız,
Kendi Satışlarınız dan elde edeceğiniz kazançlar kampanya dönemlerine göre %20 ile %70 arası değişmektedir.
Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %20 ile %70 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz yaklaşık %50’lik bir kar elde etmiş oluyorsunuz.

* Örn.
150 TL’lik ürün sattığınızda bu ürünleri bizden; 100 TL’den alıyorsunuz. Kazancınız 50 TL.
300 TL'lik ürün sattığınızda kazancınız tam 100 TL oluyor.
3.000 TL'lik ürün sattığınızda tam 1.000 TL kazanıyorsunuz.

* İkinci kazancınız,
Satarken kazandığınız %20 ile %70 aralığındaki satış karınızın dışında birde %10 Ekstra satış primi kazanıyorsunuz. Ekstra satış priminizi size biz ödüyoruz.

* Üçüncü kazancınız, Kendi kaydettiğiniz Alt Üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlarınızdır.
Alt Üyeleriniz sizin kaydettiğiniz üyeler ve üyelerinizin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeden oluşmaktadır. Bu 5 kademeden oluşan Alt Üyelerinizin satışlarından aşağıda izah edildiği gibi toplam %30 Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

Alt Üye Satış Primi Oranları:

1.Kademe alt üyeleriniz den %10
2.Kademe alt üyeleriniz den %8
3.Kademe alt üyeleriniz den %6
4.Kademe alt üyeleriniz den %4
5.Kademe alt üyeleriniz den %2
Alt Üye satış primi kazanıyorsunuz.

* Dördüncü kazancınız, Her sipariş verdiğinizde başkalarına bağlı olmayan üyelerden size alt üyeler bağlıyoruz. Bağladığımız bu üyelerin satışlarından elde edeceğiniz kazançlarınızdır. 

Hediye üyeleri Her sipariş verdiğinizde aşağıda izah edildiği gibi kazanıyorsunuz.

100 TL üzeri sipariş verdiğinizde   5 üye.
150 TL üzeri sipariş verdiğinizde 10 üye. 
200 TL üzeri sipariş verdiğinizde 15 üye. 
250 TL üzeri sipariş verdiğinizde 20 üye.
Kazanıyorsunuz... 

* Kazandığınız üyeler siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde sistem tarafından altınıza bağlanıyor ve cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderiliyor.

Size bağladığımız bu üyelerin satışlarından %10 Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

Buraya kadar aylık kazancınız yaklaşık 4.000 TL dir. Bundan sonrasında ayda 10.000 TL'ye kadar kazanmanız için aşağıdaki kariyerlere yükselmeniz gerekmektedir.

BİRİNCİ KARİYER
* Birinci kademenizde bulunan aktif üye sayınız 100'e ulaştığında Sgk'lı olarak çalışıyorsunuz ve size bir adet sınırsız şirket hat tahsis ediliyor...

İKİNCİ KARİYER
* Tüm kademelerinizde bulunan aktif üye sayınız 500'e yükseldiğinde il bölge sorumlusu oluyorsunuz ve size şirket tarafında bölge ofisi açılıyor...

ÜÇÜNCÜ KARİYER
* Ofisiniz açıldıktan sonra kazancınız sabit maaş + prim olarak 10.000 TL'nin üstüne çıkıyor...

Kime Satacağım? Kimi Üye Yapacağım?
* Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…

* Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

*
Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

Bu İşi Kimler Yapabilir?

* Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen herkes…

Daha fazla bilgilenmek için en altta bulunan Atv, Kanal D, Show TV ve Star TV  kanallarında yayınlanan reklamlarımızı izleyebilirsiniz.

TÜRKOBİR
| Türkiye Kobiler Birliği
              
Birlikten Doğan Güçtürkobir katalog ve ek iş