<------! OG META !------> <------! OG META !------> Nasıl Bir İş ? - Türkobir | Ek İş, Evde İş, Katalogla Satış

Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Nasıl Bir İş ?

NASIL BİR İŞ ?
Ev Hanımlarının TÜRKOBİR Satış Temsilciliği yaparak kendi çevrelerinde Katalog üzerinden İç Giyim, Dış Giyim, Çorap, Tesettür Giyim, Saat, Takı, Çanta, Tv Ürünleri, Kozmetik, Temizlik Ürünleri, Ev Gereçleri ve Ev Yaşam Ürünleri gibi binlerce çeşit ürünün satışını yaparak ayda 4.000 TL'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında Sgk'lı olarak çalışabildikleri Network/Marketing sistemidir.

NASIL BAŞLAYACAĞIM?
Öncelikle işe başlamak için öncelikle "Üye Ol" butonuna tıklayarak sisteme kayıt oluyorsunuz.
Siz kayıt olduktan sonra Cep Telefonunuza Temsilci Kodunuzu ve Şifrenizi gönderiyoruz. 

SATIŞ KATALOĞU NE İŞE YARIYOR?
Satış Kataloğumuz; sizin satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu Katalog sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı bulacaksınız.

AYLIK KAZANCIM NE OLUR?
TÜRKOBİR Satış Temsilcisi Olduğunuzda İki Şekilde Kazanç Sağlıyorsunuz:

Birinci Kazancınız,
Kendi Satışlarınız dan elde edeceğiniz kazançlardır. Kampanya dönemlerine göre %30 ile %60 arası değişmektedir. Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken Temsilci alış fiyatlarından gönderiyoruz. Yani katalog üzerindeki fiyatların %30 ile %60 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz ortalama %50’lik bir kar elde etmiş oluyorsunuz.
Örnek olarak Katalog'da satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 14 TL'dir.

İkinci Kazancınız,
Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlardır. Sizin Kaydettiğiniz Üyeler, Üyelerinizin ve Üyelerinizin Üyelerinin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeye kadar devam eden %30 oranında Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

KİME SATACAĞIM?
Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

NE KADAR SÜREDE SGK'LI OLURUM?
Aktif Alt Üye Sayınız 100'e Ulaştığında SGK'lı olarak çalışmayı hak kazanıyorsunuz.


Not:
Üyelik işlemini tamamladıktan sonra üyeliğiniz hemen aktif edilmez, sisteme hemen giriş yapamazsınız. Satış Kataloğunu teslim aldığınızda üyeliğiniz aktif edilir ve size bilgi SMS'i gönderilir. (Satış Kataloğunu teslim almadan üyeliğinizin aktif edilmemesi Temsilcilerimizin menfaatini korumak amacıyla herkesin girip alışveriş yapamaması içindir. Sitemizden sadece TÜRKOBİR satış temsilcisi olan kişiler ürün alımı yapabilir. Temsilci olmayan kişiler kendi ihtiyaçları için girip alışveriş yapamazlar.


TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği
Ticaret Sicil No: 17654-5


türkobir katalog ve ek iş