<------! OG META !------> <------! OG META !------> Nasıl Bir İş ? - Türkobir | Ek İş, Evde İş, Katalogla Satış

Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Nasıl Bir İş ?

Öncelikle TÜRKOBİR Sistemine Katılan Üye Sayısının 5 Milyona Yaklaştığını Hatırlatmak İstiyoruz...

* NASIL BİR İŞ ?
* NASIL BAŞLAYACAĞIM?
* AYLIK KAZANCIM NE OLUR?
* NE KADAR SÜREDE SGK'LI OLURUM?

İşte Tüm bu soruların cevapları için alttaki yazıya göz atın!

* NASIL BİR İŞ ?

TÜRKOBİR; Ev Hanımlarının, Emeklilerin, Öğrencilerin, Memurların, Çalışanların kısacası ben bu işi yaparım diyen hemen hemen herkesin TÜRKOBİR Satış Temsilciliği yaparak kendi çevrelerinde Katalog üzerinden Binlerce çeşit Bay Bayan Çocuk İç Giyimi, Bay Bayan Çocuk Dış Giyimi, Envai Renk ve Desenlerde Bay Bayan Çocuk Çorapları, Tesettür Giyim çeşitleri, Namaz Kıyafetleri, Saat ve Takı çeşitleri, Kol Çantası, Sırt Çantası, Deri Aksesuarlar, Tv Ürünleri, Yerli ve İthal Kozmetik Çeşitleri, Her Marka Ev Gereçleri ve Ev Yaşam Ürünleri gibi daha burada sayamayacağımız kadar çok sayıda binlerce çeşit ürünün satışını yaparak ayda yaklaşık 4.000 TL'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında SGK'lı olarak çalıştıkları çok sayıda Türk Firması tarafından bir araya gelinerek 2012 yılında Türkiye Kobiler birliği adıyla kurulmuş olan yerli bir Network/Marketing Sistemidir.

* NASIL BAŞLAYACAĞIM?
* İşe başlamak için öncelikle üst tarafta bulunan "Üye Ol" butonuna tıklayarak sisteme kayıt oluyorsunuz.

* Siz kayıt olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından aranıyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra hemen para kazanmaya başlamanız için adresinize kargoyla Satış Kataloğumuzu gönderiyoruz.

* Satış Kataloğumuz; sizin satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu set sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı buluyorsunuz.

* Satış Kataloğu Ücreti:
Satış Kataloğuna kapıda kargo dahil sadece 25 TL ödüyorsunuz.

* AYLIK KAZANCIM NE OLUR?
* TÜRKOBİR Satış Temsilcisi Olduğunuzda İki Şekilde Kazanç Sağlıyorsunuz:

Birinci Kazancınız, Kendi Satışlarınız dan elde edeceğiniz kazançlardır. Kampanya dönemlerine göre %30 ile %60 arası değişmektedir. Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatlarından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %30 ile %60 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz ortalama yaklaşık %50’lik bir kar elde etmiş oluyorsunuz.

*
Örnek olarak Katalog'da satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 14 TL'dir.


İkinci Kazancınız,
Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlardır. Sizin Kaydettiğiniz Üyeler, Üyelerinizin ve Üyelerinizin Üyelerinin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeye kadar devam eden %30 Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

* NE KADAR SÜREDE SGK'LI OLURUM?
* Aktif Alt Üye Sayınız 100'e Ulaştığında SGK'lı Olarak Çalışıyorsunuz.


* Not:
Üyelik işlemini tamamladıktan sonra üyeliğiniz hemen aktif edilmez, sisteme hemen giriş yapamazsınız. Kayıt olurken seçtiğiniz Satış Setinizi teslim aldığınızda üyeliğiniz aktif edilir ve size bilgi SMS'i gönderilir. (Satış setinizi teslim almadan üyeliğinizin aktif edilmemesi Temsilcilerimizin menfaatini korumak amacıyla herkesin girip alışveriş yapamaması içindir. Sitemizden sadece TÜRKOBİR satış temsilcisi olan kişiler ürün alımı yapabilir. Temsilci olmayan kişiler kendi ihtiyaçları için girip alışveriş yapamazlar.)

* Kime Satacağım?

Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

* Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

* Bu İşi Kimler Yapabilir?

Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen tüm dar gelirli insanlar…

* Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen tüm dar gelirli insanlar sistemimize üye olabilir.

* Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz.

* Daha fazla zaman ayırarak ise ev kiranızı karşılayabilir daha da azmederek belki ev kredinizi belki de araba taksitinizi bile ödeyebilecek güçlü kazanç kapılarını aralayabilirsiniz.

TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği
Ticaret Sicil No: 17654-5


türkobir katalog ve ek iş