Türkobir Çağrı Merkezi
0850 550 52 17
turkobir-facebook turkobir-twitter turkobir-instagram turkobir-youtube turkobir-google-plus

Türkobir Şikayet ve Memnuniyet

Türkobir Müşteri Memnuniyeti
Günümüzde network marketing firmalarındaki artış aşikardır. Yeterli donanıma, hizmete, sahip olmayan birçok network marketing firması ile temsilcileri arasında problemler çıkmaktadır.
Network marketing yani ağ pazarlama sisteminde en önemli faktörlerden biri de müşteri memnuniyetidir. Çünkü, pazarlama yapacak olan temsilci yeterli motivasyona sahip olduğunda dahi, sağlayıcı firmasının onu demoralize etmesi sonucunda bu motivasyonunu kolaylıkla kaybedebilir. Bu da temsilcinin kazancını olumsuz etkiler. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve şikayetlerinizin her biriyle özel olarak ilgileniyoruz.

Türkobir Temsilcileri Ne Kadar Memnun?

Şikayet Var web sitesinin Ekim 2017 verilerine göre, yapılan 82 anketten çıkan sonuçta Türkobir %85 Memnuniyet oranına sahip. Bununla beraber %32 teşekkür oranına sahip.

türkobir şikayet

Bu veriler gösteriyor ki Türkobir en yakında rakibinden, Şikayet Var verilerine göre tam %48 daha fazla memnuniyet oranına sahip. Verileri 1 yıllık bazda değerlendirdiğimizde Türkobir teşekkür oranı %52’ye kadar çıkmaktadır. Bu veri de hizmet kalitesinin gittikçe arttığını bize göstermektedir. Türkobir şikayet oranı da yıl bazında düşüş göstermektedir.

Türkobir’e Teşekkür Mesajlarından Bazıları:


Melek'in Teşekkür Mesajı:

Teşekkür ederim
Dilek'in Teşekkür Mesajı:

Teşekkür ederim çözüme kavuştu haksızlık etmişim
Canan'ın Teşekkür Mesajı:

Sorunumu çözdüğünüz için teşekkürler
Fatma'nın Teşekkür Mesajı:

Şikayetim çözüldü, teşekkür ederim
Yasemin'in Teşekkür Mesajı:

Gül hanıma teşekkürler sorunum firma tarafından halledildi

Müjgan'ın Teşekkür Mesajı:

Geri dönüş sağlayıp etkili çözüm üreterek destek olma çabanizdan dolayı teşekkür ederim. İlgilenen Gül Hanım'a çözüm odaklı yaklaşımından dolayı ayrıca teşekkür ederim.
Ekrem'in Teşekkür Mesajı:

Şikayetimi firma yetkilisi arayarak çözdü. Teşekkürler…
Sevgi'nin Teşekkür Mesajı:

Şikayetim üzerine; Gül Hanım tarafından arandım. İptal ve iade işlemini gerçekleştireceğini, kargo ücretinin bana yansıtılmayacağını bildirdi teşekkürler.
Halime'nin Teşekkür Mesajı:

Bana ulaşıldı ve durum izah edildi. Umarım bir aksilik çıkmaz. İlgisinden ötürü Gül hanıma teşekkür ediyorum.
Kezban'ın Teşekkür Mesajı:
Firma ile alakalı bir sorun değilmiş iletişime geçildiğinde anlaşıldı gayet anlayışlı ve nazik temsilcileri var ilgilendikleri için teşekkür ederim

Ceyda'nın Teşekkür Mesajı:

Kısa bir süre içinde dönüş yapıp çözüm ürettikleri için çok teşekkür ediyorum
Hilal'in Teşekkür Mesajı:

Yanlış anlasilmalarin duzeltilmeye calisilmasi çok güzel ilginizin devamini diliyorum Teşekkür ederim Umarım bir daha böyle sikintilarla karsilasmayiz
Türkobir, Müşteri Memnuniyet İçin Neler Yapıyor?

türkobir şikayetleriTürkobir Çağrı Merkezi

Türkobir çağrı merkezi 0850 550 52 17 no’lu telefonu aradığınızda sırada beklemezsiniz, dakikalarınız gitmez. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda, biz sizin sistemdeki bilgilerinizi kaydeder ve 1-3 saat içinde size geri dönüş sağlarız. Bu sayede vaktiniz de cep telefon dakikalarınız da sizde kalır.Türkobir Temsilci Danışmanları

Türkobir temsilci danışmanları, sistemle ilgili herhangi bir problemiz olduğunda size yardımcı olur. Sistem hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı sorabilir, şikayetlerinizi, dileklerinizi beyan edebilirsiniz.

Türkobir Katalog Siparişi

Türkobir katalogları her 3 ayda bir değişir. Değişim sebebi yeni modellerin eklenmesi ve mevsimler değişikliktir. Yeni katalog çıktığında SMS ile haberdar edilirsiniz ve güncelliğinizi daima korursunuz. Katalog sipariş etmek için ise sadece KATALOG yazıp 0850 550 52 17 no’lu Türkobir Çağrı Merkezine SMS göndermeniz yeterlidir. SMS gönderdiğinizde sizden yalnızca 3,5 TL kargo ücreti tahsil edilir ve başka ek ücret ödemezsiniz.

Türkobir Şikayet Yanıtları

Şikayet Var web sitesi ya da çağrı merkezimize yapmış olduğunuz şikayet bildirimleri bizim için çok önemlidir. Her temsilcimizin şikayetiyle özel olarak ilgilenmek üzere hazır bulunan temsilci danışmanlarımız vardır. Bu temsilci danışmanlarımız size ulaşarak memnuniyetiniz sağlamaya çalışır.


Türkobir Şikayetleri