Kalın Askılı Kadın Atlet

Kalın Askılı Kadın Atlet,

Kimi insanlar atlet giymekten hoşlanmasa da sağlıklı bir yaşam için mutlaka atlet giymek gerekiyor. Atlet yapısal özellikleri itibarıyla kişinin yazın terini emen, kış aylarında ise üşümesini önleyen çıplak tene giyilen iç giyim giysileri.

Kişilerin yaşamında böylesine her yaşta hitap edenler içinde günümüzde öylesine güzel olan ürünler de var ki insan atlet kullanmam dese bile almaktan kendini alıkoyamıyor. İşte kalın askılı atlet de onlardan bir tanesi. 

Bu atlet tipi adından anlaşılacağı üst kısmında kalın askılar olan bir atlet çeşidi ama tam da bu noktada öyle güzel modeller karşımıza çıkıyor ki birisi mutlaka sizin için.

Dantelli, yanları açık fantezi, ip askılı, desenli, baskılı, kaşkorse, dikişsiz, gipürlü, askıları ayarlı, korseli, likralı, emzirme atleti tarzında olan birçok 
değişik alternatif var.

Ana renk burada beyaz olmakla beraber, kırmızı, pembe, mavi gibi çok değişik renklerde de olanlar bulunabiliyor. Renk konusunda herhangi bir sınır olmadığını unutmamak gerekir. 

Hatta kimi zaman body gibi de ev içinde giyilebilecek olan kalın askılı atlet bulunabiliyor.

Bedenlere baktığımızda S,M,L,XL ve XXL temel bedenler.

Atletler yapıları gereği başta da ifade edildiği gibi doğal bir lif olan pamuktan yapılan bir ürün. O yüzden en hassas bünyelerde bile güvenle kullanılabilirler. 

Fiyatlara baktığımızda kalın askılı atletin fiyatları ürün modeline, malzemesine, üretici markasına göre değişiyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR