ucuz külot

Ucuz Külot,

Külot gerek erkeklerin, gerek ise kadınların doğumundan ölümüne kadar kullandığı ortak en önemli iç giyim ürünü.

İnsanların hijyeni ve sağlığı açısından da bu ürünlerin kullanılması gerekiyor. Günümüzde iç çamaşırı dünyasında öylesine ciddi bir rekabet yaşanıyor ki bu konuda karşımıza sınırsız seçenek çıkıyor. Ama yıllardır değişmeyen en önemli ürün elbette slip külot. Şıklığından da konforundan da rahatlığından da ödün vermeyen kadınlara her yaşta hitap ediyor. Ürün özelliği itibarıyla da her yerde bulunabiliyor ve kolayca kullanılabiliyorlar. Bu ürün grubunun klasik olduğunu söylemek abartı olmaz.

 

Slip külot için söylenebilecek olan temel şeyler şunlar: Ürün bedenlerine baktığımızda karşımıza çıkan temel ölçüler: S, M, L, XL, XXL.

Renk ise adeta sınırsız üretici firmanın zevkine, ürün gamına göre çok sayıda ürün karşımıza çıkmakta. Siyah, beyaz gibi klasik renkler dışında pembe, kırmızı mavi sarı turuncu yani insanların aklına gelebilecek sınırsız renk seçeneği bu ürünler de bulunuyor.

Model olarak slip olarak adlandırdığımız bu ürünler de dantelli, tüllü, brodeli, düşük bel, yüksek bel, iki renkli, düz, desenli, puanlı, fiyonklu, taş baskılı, kaşkorse, kemerli, likralı, nude yüzlerce seçenek var.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR